SEO

SEO, Türkçe ismiyle arama motoru optimizasyonu web sitelerinin arama motorları tarafından görünebilir kılınmasını sağlayan çalışmaların bütününe verilen isimdir.

Arama motoru optimizasyonu organik olarak arama motorlarında web sitelerinin üst sıralarda çıkması için yapılan işlemdir. Bunun temel sebebi Adwords verilmesine ihtiyaç duymadan üst sıralarda bulunarak potansiyel müşterilerimize ve kitlelerimize ulaşmak içindir. Arama motorlarında ne kadar yukarıda çıkarsanız, internet aramalarından elde edilen gelirin de büyük oranına sahip olursunuz. Elbette bu gelir oranı her kelime ve aramaya göre değişkenlik göstermektedir.

Nasıl SEO Yapıyoruz?

Reklomastik Dijital Pazarlama Ajansı olarak, müşterilerimize SEO hizmeti vererek hedeflerine ve potansiyel müşterilerine organik olarak ulaşma imkanı sunuyoruz. Özellikle Google algoritmalarının her geçen gün daha fazla karmaşıklaşması ve kullanıcı deneyimi (UX) kavramını ön plana çıkarmaları yapılan çalışmaları daha zahmetli ve maliyetli bir hale getirmiştir. SEO çalışmaları bu nedenle uzun vadeli bir stratejik çalışmanın ve emeğin ürünüdür. Dolayısıyla uzun vadeli kar beklentisi olan kişiler için arama motoru optimizasyonu çalışması daha yerinde bir karar olacaktır.

seo hizmeti

Reklomastik olarak kendi sektörümüzde yaptığımız çalışmalar sayesinde pek çok anahtar kelimede ilk sayfada yer almaktayız. Örnek verecek olursak “dijital pazarlama ajansı” anahtar kelimesinde ilk sayfada yer almamız buna verilebilecek güzel bir örnektir. Bunun yanı sıra pek çok SEO çalışmasında başarılı sonuçlar alarak müşterilerimizi her daim memnun etmişizdir.

SEO Referanslarımız

Reklomastik olarak pek çok firma ile çalışarak başarılı sonuçlar elde ettik. Hemen hemen her sektörden marka ile çalışarak birden fazla anahtar kelimede ilk sayfaya geldik.

Paslanmaz sektörünün önde gelen firmalarından olan Ümit Paslanmaz ile yaptığımız 6 aylık SEO çalışması sonucunda “paslanmaz” ve “paslanmaz boru” kelimelerinde ilk sayfada yer alarak potansiyel müşterilere ulaştık.

Palyaço kiralama hizmeti veren Bipalyaço firması ile doğru strateji üzerinde çalışmalar yaparak “palyaço” ve “palyaço kiralama” kelimeleri olmak üzere pek çok palyaço türevi kelimede ilk sayfada yer almayı başardık.

Web tasarım ile ilgili yaşadığınız problemleri bize gönderin. Kontrol edip size çözüm üretmeye çalışalım.